Sandbox nawiązuje współpracę z Hongkong Big Shots, aby uruchomić Metaverse Mega City

Spółka zależna Animoca Brands nawiązała współpracę z niektórymi z najbardziej znanych osób w Hongkongu, aby stworzyć Mega City w metawszechświecie.

Platforma Metaverse, The Sandbox, ogłosiła utworzenie Mega-City poprzez włączenie wielu partnerów, którzy kontynuują ekspansję kultury Hongkongu w metaverse. Deweloper gry, Animoca, powiedział, że nowi partnerzy dołączyli do platformy poprzez nabycie LAND NFT.

Zgodnie z oficjalnym wpisem na blogu, The Sandbox dodał kilku partnerów z różnych sektorów, takich jak film, muzyka, rozrywka, aktorstwo, usługi profesjonalne, gry itp.

Głównym celem jest zaprojektowanie nowego centrum kulturalnego, nazwanego – Mega City, w ramach planów ekspansji kultury Hongkongu w metawszechświat, który będzie prezentował „różnorodne talenty i historie sukcesu” miasta. Platforma wyszczególniła, że ​​miasto będzie reprezentować postęp w różnych branżach i tętniącą życiem kulturę regionu.

Niektórzy z nowych uczestników, którzy nabyli rodzime tokeny LAND do budowy Mega City, to Adrian Cheng, lider inwestycji alternatywnych Sun Hung Kai & Co, firma świadcząca usługi profesjonalne PwC Hong Kong, firma zajmująca się inwestycjami i zarządzaniem aktywami TIMES CAPITAL, skoncentrowana na blockchain, dyrektor/producent/aktor Stephen Fung, aktorka i modelka Shu Qi, popularny muzyk Dough-Boy, gra IP Little Fighter i regionalny ilustrator Dreamergo.

Ponadto The Sandbox ujawnił, że zawarł ponad 165 partnerstw. Do najbardziej znanych należą niemiecka międzynarodowa korporacja Adidas i amerykański raper Snoop Dogg. Połączyła również siły między innymi z The Walking Dead, South China Morning Post, The Smerfs, Care Bears, Atari, CryptoKitties, Shaun the Sheep.

Szum wokół transakcji dotyczących nieruchomości wirtualnych gruntów nigdy nie był większy. Metaverse oparty na blockchain – Sandbox, nadal krąży na fali przebojowego roku i rosnącego zainteresowania użytkowników. W rezultacie jego natywny token SAND odnotował znaczne wzrosty w ciągu ostatniego roku, od handlu na najniższym poziomie 0,052 USD do ustanowienia najwyższego w historii poziomu powyżej 8,4 USD.

Teraz jednak ogólnorynkowa korekta zepchnęła aktywa na południe i jest on notowany poniżej 5 USD.

07/01/2022 – Mr.Advice NEWS


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz