Ozzy Osbourne wkracza w przestrzeń NFT z „Cryptobatz”

Ozzy Osbourne ogłosił wejście do branży kryptograficznej wraz z uruchomieniem swojej własnej kolekcji NFT – Cryptobatz. Składa hołd jednemu z najbardziej kultowych (lub dziwacznych, jak niektórzy mogą powiedzieć) momentów w historii muzyki.

Wraz z debiutem NFT były wokalista Black Sabbath dołącza teraz do długiej listy zwolenników, która obejmuje między innymi amerykańskie zespoły heavy metalowe – Megadeth i Avenged Sevenfold.

Schadzki Osbourne’a z nietoperzami nie są niczym nowym. Jego najnowsza kolekcja NFT jest odniesieniem do jego niesławnego incydentu z ugryzieniem nietoperza, który datuje się na jego występ na żywo w Iowa 20 stycznia 1982 roku. Po incydencie Osbourne twierdził, że myślał, że nietoperz był zabawką rzuconą przez członka widowni. Jednak „batz” w jego kolekcji NFT jest jedyny w swoim rodzaju.

Osbourne ujawnił, że od dłuższego czasu próbował „zdobyć go na aukcji NFT”.  Dopiero po wielu nieudanych próbach zakupu jednego zdecydował się go stworzyć.

„Od jakiegoś czasu próbowałem dostać się do akcji NFT, więc kiedy poprosiłem Sharon o Bored Ape na Boże Narodzenie po kilku nieudanych próbach zakupu własnego, a ona odmówiła, postanowiłem stworzyć własną.”

Według doniesień, seria „CryptoBatz” będzie zawierać 9666 unikalnych nietoperzy NFT i zostanie wydana w styczniu 2022 roku. Tymczasem przedsprzedaż kolekcji NFT jest już otwarta za pośrednictwem kanału CryptoBatz Discord. Zainteresowani użytkownicy będą mogli kupić maksymalnie 3 niezamienne tokeny na portfel.

Kolekcja NFT legendy muzyki nie jest przyziemna. CryptoBat zawiera niespodziankę, która pokazuje solidną reprezentację incydentu sprzed prawie czterech dekad, który został wdrukowany w umysły fanów metalu na całym świecie.

Każdy CryptoBat będzie mógł „ugryźć” inny NFT w cyfrowym portfelu użytkownika. Na tym się nie kończy. Właściciele będą mogli również mutować Cryptobatz z innymi kolekcjami i tworzyć nowe NFT o nazwie „MutantBatz”.

Te „MutantBatz” umożliwią użytkownikom integrację z NFT znanych graczy, takich jak między innymi Bored Ape Yacht Club (BAYC), SupDucks, Cryptotoadz.

W ramach wydania NFT Osbourne uruchomi również poszukiwanie skarbów, nazwane „AncientBatz”, które umożliwi posiadaczom CryptoBatz poszukiwanie tokenów na całym świecie. Po odkryciu, niewymienne żetony AncientBat będą mogły ugryźć inne żetony do 100 razy, a także rozmnożyć 100 MutantBatz.

30/12/2021 – Mr.Advice NEWS


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz