Bored Ape Yacht Club droższy niż CryptoPunks

Kilka dni temu cena minimalna NFT z kolekcji Bored Ape Yacht Club (BAYC) po raz pierwszy przewyższa cenę słynnych Crypto Punków.

Dane z OpenSea pokazują, że cena minimalna kolekcji BAYC wyniosła 54 ETH, podczas gdy cena minimalna NFT z kolekcji CryptoPunk wyniosła 52,8 ETH.

Innymi słowy, byliśmy świadkami pierwszego flippingu w świecie NFT, gdzie najdroższą kolekcją oficjalnie stał się Bored Ape Yacht Club.

Komentując tę ​​sprawę, Bobby Ong, współzałożyciel i dyrektor operacyjny CoinGecko, przedstawił trzy powody, dla których jego zdaniem tak się stało.

Po pierwsze, powiedział, że BAYC ma hojne prawa własności intelektualnej w porównaniu z Punkami. Rzeczywiście, właściciele tokenów BAYC otrzymują pewne prawa własności intelektualnej związane z tokenami. Wykorzystują te prawa do stworzenia gry opartej na blockchain i nawiązali w tym celu współpracę z Animoca Brands.

Drugi powód jest dość prosty – wiele celebrytów poparło projekt.  Supergwiazda FT, Stephen Curry, kupiła Bored Ape NFT w sierpniu za $180,000 i jest tylko jedną ze sławnych osób, które były zaangażowane w tą kolekcję NFT.

27/12/2021 – Mr.Advice NEWS


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz