CryptoCom zostaje oficjalnym partnerem kryptowalutowym Angel City FC

W wyniku umowy CryptoCom stał się pierwszym podmiotem zajmującym się aktywami cyfrowymi, który sponsoruje profesjonalną kobiecą drużynę sportową.

CryptoCom pogłębia swoją pozycję w LA

Zgodnie z komunikatem prasowym przedsięwzięcie ma na celu zwiększenie dostępu i świadomości zasobów cyfrowych, technologii blockchain i Web3 wśród fanów piłki nożnej w Los Angeles i graczy ACFC.  Współpraca będzie również koncentrować się na równości finansowej, zaangażowaniu społeczności i inicjatywach mających wpływ na społeczeństwo.

Chcemy stworzyć „inny rodzaj klubu piłkarskiego, który wyrównuje szanse w kobiecym sporcie”. Zespół ma wielu znanych właścicieli, w tym Alexis Ohanian, Natalie Portman, Eva Longoria, Serena Williams, Mia Hamm i wielu innych.

W tej sprawie zabrał głos Alexis Ohanian – założyciel Seven Seven Six i wiodący inwestor założycielski ACFC:

„Od pierwszego dnia Angel City zobowiązało się do bycia liderem w kobiecej piłce nożnej, promując innowacje, które napędzają grę do przodu”.

Jako wczesny nabywca kryptowalut, Ohanian powiedział, że jest „dumny”, że drużyna piłkarska nawiązała współpracę z główną platformą aktywów cyfrowych na świecie.

Kris Marszalek – współzałożyciel CryptoCom – również skomentował wiadomości:

„Jesteśmy społecznością oddaną budowaniu przyszłości internetu Web3.  Zasilany przez kryptowaluty Web3 będzie bardziej sprawiedliwy, należący do budowniczych, twórców i użytkowników. Cieszymy się, że dołączamy do ACFC jako partner założycielski, pogłębiając nasze relacje z miastem Los Angeles, jednocześnie wspierając zespół, który podziela nasze wartości i jest równie zaangażowany w pomaganie ludziom w osiągnięciu niezależności finansowej i samostanowienia.

Następnie Julie Uhrman – prezes ACFC – stwierdziła, że ​​kryptowaluty i Web3 „zmieniają nasz świat”. Dodała, że biorąc pod uwagę szybkość transformacji, partnerstwo może dać kobietom możliwość stania się częścią tej podróży jako inwestorów i kreatorów. Uhrman doszła do wniosku, że dzięki niewymiennym tokenom (NFT) zespół może nawiązać głębsze relacje z fanami.

23/12/2021 – Mr.Advice NEWS


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz