100 letnia firma elektroniczna RadioShack wchodzi w DeFi

Firma zmieniła swoje Bio na Twitter oraz stronę internetową, aby promować nową wizję uruchomienia i promowania projektu DeFi.

W tym roku Radioshack, legendarny sprzedawca komponentów elektronicznych i specjalistycznego sprzętu, skończył 100 lat, a nie ma lepszego sposobu na uczczenie swojej długowieczności niż zmiana linii biznesowej, aby w pełni objąć świat kryptowalut wraz z uruchomieniem protokołu DeFi i kolekcji NFT.

RadioShack chce zrewolucjonizować przestrzeń kryptograficzną

Chociaż nie ogłoszono żadnych oficjalnych komunikatów, nowa biografia (Bio) RadioShack na Twitterze zawiera jasne przesłanie: firma chce teraz zrobić duże wejście do zdecentralizowanej branży finansowej (DeFi).

Nowy opis firmy na Twitterze dla 100-letniej korporacji mówi teraz, że chce udostępnić kryptowaluty przeciętnemu konsumentowi: nową misją RadioShack jest „bycie pierwszym protokołem, który wypełni lukę w głównym nurcie korzystania z DeFi”.

Oficjalna strona RadioShack jest teraz w całości o RadioShack Defi. Nowa usługa DeFi rozpocznie się od wymiany, która będzie obsługiwana przez token Atlas USV (akronim od Universal Store of Value). Pomysł polega na stworzeniu systemu stałego napływu tokenów stron trzecich na DEX i wymianie ich na zdyskontowane tokeny USV.

22/12/2021 – Mr.Advice NEWS


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz