Ktoś zapłacił 149 ETH za wirtualną łódź w napędzanym Ethereum Metaverse „The Sandbox”

Podczas niedawnej aukcji internetowej pojedynczy niewymienny token (NFT) stworzony dla metaversu „The Sandbox” został sprzedany za 149 Ethereum czyli ponad ponad 650,000 USD.

Co to jest The Sandbox?

Sandbox to wirtualny świat zbudowany na blockchainie Ethereum, w którym gracze mogą budować, posiadać i zarabiać pieniądze dzięki poświęceniu własnego czasu i zaangażowaniu się w grę.

Token SAND to token użytkowy ERC-20, który jest używany do transferu wartości, a także do stakowania i zarządzania siecią. Gracze mogą tworzyć zasoby cyfrowe w postaci tokenów niepodlegających wymianie (NFT), przesyłać je na rynek i integrować z grami za pomocą Game Makera. 

Lista celebrytów i marek, z którymi współpracuje The Sandbox, obejmuje Snoop Dogga, South China Morning Post, Hell’s Kitchen i Atari.

Podczas niedawnej aukcji internetowej pojedynczy niewymienny token (NFT) stworzony dla metaversu „The Sandbox” został sprzedany za 149 ETH czyli ponad 650,000 USD.

Co było specjalnego w tym zasobie NFT?

NFT „Metaflower Super Mega Yacht” został stworzony dla metaversu The Sandbox przez Republic Realm i jest częścią ich kolekcji Fantasy.

Republic Realm jest „jednym z najbardziej aktywnych inwestorów i deweloperów ekosystemu nieruchomości Metaverse”.  

Firma inwestuje, zarządza i rozwija aktywa, w tym NFT, wirtualne nieruchomości, platformy Metaverse, gry i infrastrukturę. Obecnie jest jednym z największych właścicieli ziemskich w Axie Infinity, Decentraland, The Sandbox i Treeverse.

8/12/2021 – Mr.Advice NEWS


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz