TO THE MOON: Huobi wyśle kogoś w kosmos na swoje 8-me urodziny

Huobi będzie świętować kolejny rok wokół Słońca, wysyłając szczęśliwego użytkownika w kosmos!

Huobi Group, duża globalna firma blockchain stojąca za trzecią co do wielkości giełdą kryptowalut na świecie, świętuje swoje ósme urodziny w nieco nietypowy sposób.

Firma zorganizuje szereg wydarzeń w ramach obchodów ósmej rocznicy, w tym promocje i bilet na podróż kosmiczną.

Huobi zorganizuje konkurs, który zaoferuje jednemu szczęśliwemu zwycięzcy doświadczenie dosłownej podróży w kosmos. Wszyscy użytkownicy Huobi Global na całym świecie mogą wziąć udział w bezpłatnym konkursie, ale istnieją pewne ograniczenia.

„Nadal istnieją wymagania dotyczące zdrowia, które muszą zostać spełnione, aby udać się w kosmos, ale te szczegóły zostaną ujawnione w późniejszym terminie” – powiedział Jeff Mei, dyrektor globalnej strategii w Huobi Group.

Firma odmówiła ujawnienia, jaka agencja kosmiczna zapewni tę kosmiczną podróż Huobi, czy też będzie miała miejsce za pośrednictwem prywatnej firmy, takiej jak Blue Origin Jeffa Bezosa czy SpaceX Elona Muska.

„Przesłaniem, które staramy się wysłać w ramach tego konkursu, jest to, że koncepcja przestrzeni jest otwarta dla wszystkich, a to odzwierciedla otwartość kryptowalut i platformy Huobi” – dodała Mei.

Trwające do końca listopada obchody rocznicowe Huobi obejmą również coroczne forum internetowe firmy, Huobi Summit 2021: Blockchain and Beyond. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek i obejmie dyskusje panelowe z udziałem ekspertów branżowych oraz urzędników państwowych.

Wśród prelegentów znajdzie się Alan Greenspan, były prezes Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych. Greenspan omówi globalną inflację, ponieważ wielu inwestorów zwróciło się w stronę kryptowalut w poszukiwaniu wyższych zysków.

Greenspan jest znany jako główny orędownik Bitcoina (BTC), porównując Bitcoin do wczesnej formy pieniądza w USA zwanej „walutą kontynentalną”. Skrytykował również pomysł cyfrowej waluty banku centralnego w 2019 roku.

05-11-2021, Mr Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz