Crypto.com to aplikacja nr 1 w sklepie Google Play w USA

Aplikacja giełdy była również trzecią najczęściej pobieraną w amerykańskim sklepie Apple App Store w zeszłym tygodniu.

Giełda kryptowalut Crypto.com znajduje się teraz na szczycie list przebojów jako najczęściej pobierana aplikacja w amerykańskim sklepie Google Play we wszystkich kategoriach.

Zgodnie z najnowszą listą najlepszych darmowych aplikacji Sklepu Google Play, aplikacja Crypto.com wzrosła w rankingu aplikacji pod względem liczby pobrań, aby przejść na pierwszą pozycję przed TikTok. Aplikacja Coinbase zajmuje trzecie miejsce przed Cash App, a Voyager Digital jest dziesiąte po ogłoszeniu przez platformę handlową, że będzie współpracować z drużyną koszykówki Dallas Mavericks.

Rosnąca popularność Crypto.com może być wynikiem opublikowania przez giełdę kampanii reklamowej z udziałem aktora Matta Damona, prawdopodobnie jednego z największych celebrytów, który postawił swoje imię za giełdę kryptowalut. 

Reklama „Fortuna sprzyja odważnym”, która pojawiła się w zeszłym tygodniu, ma na celu dotarcie do globalnej publiczności potencjalnych użytkowników i inwestorów kryptowalut.

Liczba pobrań aplikacji firmy może być postrzegana jako wskaźnik zainteresowania rynku. Podczas gdy Crypto.com zajmuje obecnie najwyższą pozycję w sklepie Google Play, aplikacja giełdy była trzecią najczęściej pobieraną w amerykańskim sklepie Apple App Store w zeszłym tygodniu – od tego czasu spadła na dwudziestą pozycję. 

03-11-2021, Mr Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz