Crypto wygeneruje więcej bogactwa niż internet.

Menedżer funduszy hedgingowych, Mark Yusko, uważa, że kryptowaluty będą generować „nieopisane bogactwo”.

Tworząc fundamenty Internetu wartości (Web 3.0), kryptowaluty i blockchain będą generować więcej bogactwa niż Web 1.0 i Web 2.0, powiedział Mark Yusko, dyrektor generalny Morgan Creek Capital, w ekskluzywnym wywiadzie dla Cointelegraph.

„Nie dotarliśmy nawet do parabolicznej części sieci Web 3.0, która ma stworzyć ogromne bogactwo” — powiedział Yusko.

W swojej karierze menedżera funduszy hedgingowych Yusko czerpał zyski z inwestowania we wczesne technologie internetowe. Zajął się kryptowalutami w 2017 roku, po tym, jak zdał sobie sprawę z ich potencjału do napędzania Internetu wartości — nowej iteracji Internetu, która pozwoli użytkownikom wymieniać wartość bezpośrednio z pominięciem pośredników finansowych.

W porównaniu z poprzednimi wersjami internetu, który zrewolucjonizował sferę komercyjną i medialną, „sieć zaufania” – jak nazwał ją Yusko – będzie generować wykładniczo większą ilość bogactwa.

„Usługi finansowe to znacznie więcej niż informacja, media i handel” – zaznaczył.

Yusko jest jednak przekonany, że zanim wejdzie w fazę parabolicznego wzrostu, branża kryptograficzna będzie musiała przezwyciężyć opozycję tradycyjnych podmiotów finansowych i prawdopodobnie stanąć w obliczu kolejnej poważnej korekty.

„Zasiedziali naprawdę nie chcą, aby zakłócacze zwyciężyli, będą walczyć naprawdę ostro. Będą rzucać bariery regulacyjne – będą próbowali wykupić firmy i technologie” – powiedział.

Obejrzyj pełny wywiad z Markiem Yusko na YouTube.

02-11-2021, Mr Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz