Wydali 31 milionów dolarów na NFT w październiku. SuperRare ma mniej kupujących, ale kupują droższe NFT.

Pomimo osiągnięcia wyższego całkowitego wolumenu sprzedaży w tym miesiącu, SuperRare ma o połowę mniej aktywnych kolekcjonerów kupujących na rynku w tym miesiącu w porównaniu do marca.

Według Dune Analytics, rynek NFT SuperRare ustanowił nowy miesięczny rekord w wysokości 31,4 miliona dolarów całkowitego wolumenu sprzedaży z tygodniowym zapasem do końca października.

SuperRare to rynek Ethereum (ETH) NFT z pojedynczą edycją, na którym kolekcjonerzy mogą kupić akt własności blockchain dla przedmiotów cyfrowych, takich jak memy, filmy lub dzieła sztuki.

Rekord miesięcznej sprzedaży w marcu wynosił 29,5 miliona dolarów, a 929 aktywnych kolekcjonerów kupiło 3,179 dzieł sztuki. Średnia cena dzieł sztuki wahała się od 3,0 do 5,5 ETH, czyli od 12,600 do 23,000 dolarów.

Pomimo osiągnięcia wyższego całkowitego wolumenu sprzedaży w tym miesiącu, SuperRare ma o połowę mniej aktywnych kolekcjonerów kupujących na rynku w tym miesiącu w porównaniu do marca.

W tym miesiącu było 372 aktywnych kolekcjonerów, którzy kupili 726 przedmiotów o wartości od 9,5 do 12,2 eteru, czyli około 40,000 do 51,000 dolarów.

Krótko mówiąc, mniej kolekcjonerów kupuje mniej sztuk od SuperRare. Jednak ci, którzy to robią, wydają więcej pieniędzy na przedmioty o dużej wartości.

Na przykład Starry Night Capital, fundusz NFT o wartości 100 milionów dolarów, samodzielnie odpowiadał za prawie połowę całkowitego wolumenu obrotu SuperRare w październiku. W weekend kupili „Dankrupt” od artysty XCOPY na SuperRare za 469 ETH, czyli 1,9 miliona dolarów.

Snoop Dogg kupił również kawałek XCOPY pod koniec września za rekordowe 1300 ETH, czyli 3,9 miliona dolarów.

28-10-2021, Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz