1 BTC = $1 MILION – Dziennikarz Tim Pool wierzy, że 1 Bitcoin będzie w końcu wart 1 milion dolarów.

Amerykański dziennikarz, YouTuber, gospodarz podcastów i komentator polityczny, Tim Pool, wielokrotnie mówił o bitcoinie. Po uruchomieniu funduszu giełdowego Proshares (ETF) na nowojorskiej giełdzie (NYSE), Pool zapytał swoich fanów na Twitterze (prawie 1 milion osób), czy sądzą, że Bitcoin osiągnie cenę 200,000 USD

Tim Pool jest dobrze znaną osobą w mediach społecznościowych ze względu na pracę, jaką wykonał jako dziennikarz, gospodarz programu i komentator. Jeśli chodzi o życie w dzisiejszych czasach, Pool zawsze ma coś do powiedzenia, aby wywołać sensowną debatę. Pool jest byłym członkiem Vice Media, a w 2014 roku brał również udział w Fusion TV. Aktywista jest również znany z transmisji na żywo z protestów Occupy Wall Street w 2011 roku.

Obecnie Pool prowadzi program i podcast na YouTube o nazwie „Timcast IRL”, w którym omawia kwestie takie jak polityka, rząd, finanse, konkretne osoby pojawiające się na pierwszych stronach gazet i wiele innych tematów, którymi społeczeństwo zajmuje się na co dzień. 

W ostatnim filmie na Youtube Pool omówił temat przerwania łańcuchów dostaw, który szkodzą amerykańskiej i globalnej gospodarce. Pool ma wielu fanów, którzy kochają go za to, że jest obiektywny, w przeciwieństwie do mediów głównego nurtu.

Pool jest również fanem Bitcoina (BTC) i kilkakrotnie o nim wspominał. W październiku ubiegłego roku Pool omawiał również temat kryptowalut wraz z tematem „Wielkiego Resetu”. Gdy Bitcoin przebił ostatnio swoje ATH, Pool powiedział, że wierzy, że pojedynczy BTC może być wart 1 milion dolarów.

„Niektórzy ludzie nadal mówią źle na temat Bitcoina i współczuję im” – napisał na Twitterze Pool. “Jeden facet powiedział mi, że właśnie został milionerem dzięki swojej inwestycji, kupił BTC kilka lat temu i zapomniał o tym”. Popularny YouTuber dodał:

“To jest początek nowej technologii finansowej i wierzę, że 1 BitCoin ostatecznie będzie wart 1 miliona dolarów.”

21 września w programie Poola pojawił się autor Matt Palumbo i YouTuber, którzy długo dyskutowali o kryptowalutach. Tytuł filmu to: „Kryptowaluty są pozytywną siłą, ponieważ establishment traci kontrolę”.

W filmie Pool opowiada o tym, jak Max Keizer próbował przekonać go do kupowania bitcoinów na początku, ale w tym czasie zmarł. Pool ujawnił również niektóre z aktywów kryptowalutowych w swoim portfolio, w tym dogecoin (DOGE), bitcoin (BTC), ethereum (ETH) i cardano (ADA).

Pool podkreśla także, że BTC jest „używany do przechowywania wartości poza Fedem”. W 2018 r. Pool powiedział, że „krypto może uratować wolność słowa” i argumentował, że zasoby cyfrowe mogą omijać pośredników, którzy uczestniczą w cenzurze finansowej.

25-10-2021, Mr Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz