Robert Kiyosaki widzi „bardzo świetlaną” przyszłość dla Bitcoina, planuje kupić więcej BTC.

Robert Kiyosaki, autor bestsellerów “Bogaty ojciec, Biedny ojciec”, mówi, że przyszłość bitcoina jest „bardzo jasna”, po tym, jak przewidział „wielki krach na giełdzie”, który może również zaatakować rynek kryptowalut. Następnie ujawnił, że czeka na kolejny zwrot, zanim zainwestuje więcej w bitcoin.

Kiyosaki napisał w piątek na Twitterze:

Hurra. Bitcoin rośnie powyżej 60,000 USD. Przyszłość bardzo jasna. Świętuj, ale bądź ostrożny. Czekam na spadek cen, zanim zainwestuję więcej.

Podczas gdy słynny inwestor już od dłuższego czasu poleca bitcoin inwestorom, przewidział, że w październiku nadejdzie „gigantyczny krach na giełdzie”, dodając, że może załamać się również złoto, srebro i bitcoin. W lipcu ostrzegł: „Największa bańka w historii świata powiększa się. Nadchodzi największa katastrofa w historii świata”.

Niemniej jednak postrzegał bitcoin jako inwestycję o największym plusie, zauważając, że „przy spadku dolara, bitcoin i srebro są najlepszymi inwestycjami”. W sierpniu napisał na Twitterze, że Ameryka „bankrutuje”, polecając inwestorom „kupuj złoto, srebro, bitcoiny”.

Co więcej, Kiyosaki powtórzył w piątek swój powód, dla którego zainwestował w bitcoin, tweetując:

Kocham bitcoina, ponieważ nie ufam Fedowi, Skarbowi Państwa ani Wall Street.

Jego oświadczenie powtórzyło komentarz, który wygłosił w sierpniu, stwierdzając, że głównym powodem, dla którego zainwestował w bitcoiny, złoto i srebro, jest brak zaufania do amerykańskich przywódców, FED-u, Skarbu Państwa i Wall Street.

21-10-2021, Mr Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz