#6 Newsletter Mr.Advice

Dzisiaj przedstawimy Wam kilka prostych sposobów jak szukać trendu. W jaki sposób znaleźć to, co aktualnie jest modne i jest na to hype. To Proste! Lecimy! 

TWITTER

Twitter jest to popularna platforma mediów społecznościowych, która umożliwia użytkownikom udostępnianie informacji w krótki i szybki sposób. Twitter według mnie (@iampawel)  jest świetnym miejscem, w którym powstają nowe trendy. Miejsce, gdzie ważne osoby zaczynają promować nowy trend. Na pewno warto poświęcić codziennie kilka minut na wyszukanie nowinek na tej platformie. 

TIP: Na Twitterze wpisujac w wyszukiwarkę, skrót coina, który nas interesuje ze znaczkiem dolara np. $DOT możesz bezpośrednio przejść do wątków związanych z tą kryptowalutą.


REDDIT

Reddit to kolejna platforma, której warto poświęcić uwagę. W celu znalezienia informacji na temat kryptowalut trzeba wejść w zakładkę /CryptoCurrency. Tam rozmawia się o krypto, znajdują się tam najnowsze informacje, opinie, komentarze na temat wydarzeń oraz ciekawe Altcoiny. Trzeba oczywiście uważać, ponieważ niektóre posty są sztucznie podbijane przez co jest tworzony sztuczny hype.


Kolejne dwa miejsca, na które warto spoglądać codziennie to platformy CoinGecko oraz Coinmarketcap. Są to miejsca, gdzie znajdziemy aktualne kryptowaluty ułożone w rankingu pod kątem marketcapu. Dodatkowo możemy znaleźć multum ciekawych informacji i filtrów takich jak sortowanie po trendach, wyceny historyczne czy notowania na poszczególnych giełdach. Jeśli chcemy zobaczyć co aktualnie posiada największy hype wchodzimy w zakładkę Waluty, następnie Odkryj. Na platformie Coinmarketcap jest podobnie, tutaj wybieramy Cryptocurrencies, następnie Spotlight i wybieramy to co nas interesuje np. Trending lub Most Visited.Można jeszcze wspomnieć jeszcze o kilku sposobach, lecz na dzisiaj to już wszystko. 🙂

Cierpliwości, udanych poszukiwań trendu i profitów! 


News-y ze świata krypto

USA światowym liderem w wydobyciu BTC

Badanie przeprowadzone przez brytyjskie Cambridge Centre for Alternative Finance ujawniło, że Stany Zjednoczone są teraz krajem wagi ciężkiej w branży wydobywczej Bitcoin (BTC), przewyższając Chiny. Stany Zjednoczone odpowiadają za 35,4% globalnego wskaźnika haszowania na koniec sierpnia, czyli ponad dwukrotnie więcej niż 16,8% pod koniec kwietnia. Jak wynika z danych, hash-rate Chin spadł do zera z 44% w maju i aż 75% w 2019 roku. 


Parachainy na sieci Polkadot!

Polkadot został po raz pierwszy przedstawiony w białej księdze prawie pięć lat temu. Teraz, heterogeniczna wielołańcuchowa sieć ogłasza ogromny kamień. Parachainy Polkadota są jednym z, jeśli nie najbardziej integralnym elementem sieci. Reprezentują one różnorodne i wyspecjalizowane blockchainy, które łączą się z łańcuchem przekaźnikowym Polkadot. Stanowią one również aspekt wielołańcuchowej architektury projektu i są, można powiedzieć, ostatnim elementem układanki. Więcej o parachainach w następnym newsletterze!


Wzrost transakcji kryptowalutowych. Adopcja trwa w najlepsze.

W ciągu roku lub dwóch, odsetek konsumentów wykorzystujących kryptowaluty do transakcji wzrośnie z obecnych 10% do 45%. Taką prognozę zawiera raport opublikowany przez firmę Capgemini. Wnioski opierają się na wynikach ankiety przeprowadzonej wśród 6300 klientów i 210 osób zarządzających systemami płatniczymi w 44 różnych regionach świata. Duże firmy akceptują płatności w kryptowalutachWedług ekspertów, konsumenci będą coraz częściej korzystać z kryptowalut, a także z „niewidzialnych płatności”, biometrii i metod płatności „kup teraz, zapłać później” (Buy Now, Pay Later, BNPL).


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz