Bitcoin of America współpracuje z radiem WGN w celu promowania edukacji w zakresie kryptowalut

Bitcoin of America (BOA) to popularna giełda walutowa z siedzibą w Chicago. Są znani z dużej liczby lokalizacji bankomatów Bitcoin w całych Stanach Zjednoczonych. 

CEO Bitcoin of America, Sonny Meraban, i dyrektor marketingu, Jenna Polinsky, byli prezentowani na antenie WGN Radio w ciągu ostatnich kilku miesięcy. BOA ma nadzieję zapewnić społeczeństwu więcej bezpłatnych możliwości poznania podstaw działania i użyteczności kryptowalut.

W pierwszym segmencie radiowym BOA WGN Meraban i Polinsky omawiają podstawy korzystania z bankomatu Bitcoin. Mówią również o dodatkowej opcji, którą mają nadzieję promować wśród swoich początkujących odbiorców. 

Bitcoin of America rozpoznał poważną lukę w nauce i stworzył własne centra pomocy użytkownikom kryptowalut, znane jako Bitcoin Teller. Oznacza to, że klienci mogą przyjść do takiego punktu i zadawać pytania dotyczące zakupu kryptowalut. Według Bitcoin of America wszyscy pracownicy firmy są przeszkoleni i gotowi do pomocy nowym użytkownikom kryptowalut.

Meraban i Polinsky z BOA pojawili się również na antenie z Johnem Landeckerem, gdzie omówili wspólne pytanie „jak działa Bitcoin”. WGN dodał nawet codzienną aktualizację cen Bitcoin sponsorowaną przez Bitcoin of America. BOA ma nadzieję na zwiększenie świadomości tego tematu, ponieważ przykuł on już uwagę wielu słuchaczy.

04-10-2021, Mr Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz