Dogecoin pomoże prawdziwym psom — schronisko dla zwierząt w Chicago przyjmuje kryptowaluty

„Chcemy nawiązać kontakt z rosnącą społecznością kryptowalut, która może pomóc w utrzymaniu przyszłości dobrostanu zwierząt w Chicago i ratowaniu życia zwierząt” – powiedziała Susanna Homan, dyrektor generalny PAWS Chicago.

PAWS Chicago, organizacja ratująca zwierzęta, której celem jest zaprzestanie stosowania eutanazji dla swoich rezydentów kotów i psów, przyjmuje teraz darowizny w postaci kryptowalut.

We wtorkowym ogłoszeniu PAWS Chicago poinformowało, że zaakceptuje Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Dogecoin (DOGE) i inne tokeny, aby wesprzeć swoje operacje w nowym szpitalu dla bezdomnych kotów i psów. 

Organizacja ma nadzieję dotrzeć do miłośników kryptowalut i nowych technologii, promując darowizny krypto za pomocą cyfrowych billboardów przedstawiających psa wystrzeliwującego lasery z oczu.

Kultowym psem stojącym za projektem Dogecoin był japoński Shiba Inu w popularnym memie z 2013 roku. Od tego czasu kryptowaluta DOGE zyskała zarówno na popularności, w dużej mierze dzięki memom oraz CEO Tesli, Elona Muska, jak i na wartości, ponieważ jej cena wzrosła z mniej niż centa do rekordowego poziomu aż $0,68.

26-08-2021, Mr Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz