Tak, zarabianie na krypto MOŻE być wolne od ryzyka!

W związku z niedawnym parabolicznym wzrostem wartości i rosnącą popularnością Axie Infinity (AXS), gry opartej na blockchainie (i w momencie pisania tych słów 63 kryptowaluty na świecie) zdecydowałem, że to dobry moment, aby napisać o wszystkich sposobach zarabiania na kryptowalutach, bez jakiegokolwiek ryzyka.

Wszystkie metody, o których przeczytasz w tym artykule, nie wymagają żadnych inwestycji z Twojej strony. Po prostu musisz poświęcić trochę swojego czasu, to wszystko.

Dla ludzi z Zachodu niektóre z tych metod mogą wydawać się śmieszne lub nieistotne, ale dla mniej szczęśliwych mieszkańców planety, którzy mieszkają w krajach trzeciego świata, są one często jedynym znaczącym źródłem dochodu, zapewniającym przetrwanie całych rodzin.

Najbardziej podoba mi się w nich (oprócz tego, że faktycznie ratują życie i pozwalają ludziom kupować niezbędne do życia rzeczy) to, że te metody zapewniają początkującym sposób na poznanie świata kryptowalut bez ryzyka. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie z Internetem i możesz od razu zacząć uczyć się i zarabiać, bez inwestowania jakiegokolwiek kapitału.

Jeśli jesteś nowy na rynku kryptowalut, zachęcam Cię do rozpoczęcia swojej przygody korzystając ze sposobów opisanych poniżej.

Zacznijmy od tego, który ma w sobie wszystko: naukę, zarabianie i zabawę.

  1. Granie w gry – Tak! Można zarabiać, grając w gry komputerowe. I wcale nie musimy być najlepsi! Przykłady dobrze znanych gier umożliwiających zarabianie to: Axie Infinity (AXS) i Gods Unchained. Te tytuły stanowią często jedyne źródło utrzymania całych rodzin w krajach trzeciego świata – czy to nie jest niesamowite? Dzięki niedawnej, ogromnej aprecjacji ceny AXS możesz faktycznie zarabiać przyzwoity dzienny dochód, grając w nią. Co więcej, te gry są również w czołówce implementacji nowych rozwiązań na łańcuchu Ethereum i mają duży udział w adopcji blockchaina na świecie.
  1. Blogowanie na nowych platformach społecznościowych – pojawiło się już kilka nowych tego typu platform i wszystkie działają praktycznie tak samo. Dostajemy krypto nie tylko za zamieszczanie artykułów, ale również za czytanie i komentowanie wpisów innych osób lub za polecanie platform nowym użytkownikom. Pieniądze za czytanie lub komentowanie tekstów na temat, którym się interesujemy? Brzmi nieźle, prawda? Moje ulubione platformy to www.minds.com, TRODL i HIVE.
  2. Airdropy – to darmowe monety wysyłane bezpośrednio na nasz portfel kryptowalut. Darmowe pieniądze – dosłownie! Brzmi to zbyt pięknie, aby było prawdziwe, ale w tym szaleństwie jest metoda. Airdropy to dobrze przemyślane strategie marketingowe, pomagające firmom na początkowym etapie rozwoju w zdobyciu popularności i budowaniu społeczności. Jest kilka grup Telegramowych, które zajmują się wyszukiwaniem airdropów: https://t.me/AirdropMansionhttps://t.me/Airdrophttps://t.me/airdropo     
  3. Kraniki krypto – to strony internetowe, dzięki którym można dostać kryptowaluty w zamian za wykonanie pewnych prostych zadań, takich jak np. oglądanie, udostępnianie czy polubienie materiałów wideo albo rozwiązywanie captcha. Na tej stronie znajduje się 17 różnych kraników, których możesz zacząć używać od razu.
  4. Programy typu Earn & Learn (ucz się i zarabiaj) – dostajesz pieniądze, ucząc się o danych kryptowalutach! Czy może być coś lepszego? Jedna z najlepszych platform umożliwiających zarabianie na nauce to Coinbase.
  1. Użyj wolnego miejsca na swoim komputerze – chyba łatwiej zarabiać się nie da! Możesz dostać kryptowaluty za to, że pozwalasz innym używać twojego wolnego miejsca na dysku komputera. Sprawdź platformy typuFILECOINSTORJ lub SONM, dzięki którym możesz zacząć zarabiać od zaraz!
  2. Dołącz do społeczności. Niektóre krypto-społeczności nagradzają swoich aktywnych członków monetami i tokenami. Jeśli masz trochę wolnego czasu i chcesz wesprzeć godną zaufania platformę, sprawdź Projekt DIVI. Jeżeli mnie choć trochę znasz to wiesz że projekt DIVI to jedna z moich ulubionych sieci blockchain. Już teraz możecie zarabiać DIVI bez żadnej inwestycji, wykonując mikro zadania jako członek załogi DIVICrew. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie: http://diviproject.org.

Dziękuje za przeczytanie do końca 🙂 

A jaki jest wasz ulubiony sposób na zarabianie na kryptowalutach? 

Koniecznie dajcie znać w komentarzach!


Dołącz do naszej społeczności na telegramie – Free Group – aby otrzymywać bieżące update rynku kryptowalut

Podobne wpisy

Dodaj komentarz